KONST / Litografier / Färglitografier 14098343
nr 1409 8343
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 21/100. Motivet: 20x15, yttermått inklusive ram: 33x30 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:56:21
24/7 09:35:48
300 kr
2/8 20:51:21
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström